מדעי המחשב – ליהנות מכל העולמות

מסלולי הלימודים
מדעי המחשב (ארבע-שנתי)
מדעי המחשב (תלת-שנתי)
הנדסת תוכנה
הנדסת מחשבים
מגמות הלימודים
למידה וניתוח מידע
במסגרת המסלול הכללי התלת-שנתי
סייבר ואבטחת מערכות ממוחשבות
במסגרת המסלול הכללי הארבע-שנתי
מדעי המחשב עם התמקדות בביואינפורמטיקה
במסגרת המסלול הכללי הארבע-שנתי
התמחות משנית
חישוב קוונטי
רשימת התארים ומספר שנות הלימוד מפורטים בקטלוג לימודי הסמכה

מדעי המחשב – מה זה בעצם

מדעי המחשב , מצד אחד, הוא כיום תחום מדעי מרכזי המשמש בסיס לכלל המדעים ומשתף פעולה עם כל תחומי ההנדסה והמדע, ומצד שני הוא גם תחום הנדסי בו מבוצע פיתוח מוצרים מתקדמים. שימושי המחשב מגיעים לכל מכשיר בו אנחנו משתמשים, החל מטלפונים חכמים שהינם למעשה מחשבים שיודעים גם לטלפן, דרך כלי הרכב בהם אנו נוהגים אשר נשלטים על ידינו לא מעט באמצעות מחשבים, אשר בעתיד הלא רחוק אף יחליפו את רוב פעולותיו של הנהג, וכלה באפליקציות כגון הצפנה, עיבוד תמונה, רובוטיקה, תקשורת מחשבים, תוכנה ועוד. תוכניות הלימודים מכינות את הבוגרים למחקר אקדמי, לפיתוח מערכות תוכנה גדולות, ולמנהיגות בתעשייה. הן שמות דגש על הענקת בסיס חזק, רקע מדעי נרחב, והבנה מעמיקה של התחום, אשר ישמשו את הבוגרים במשך שנים רבות ויאפשרו להם להתמודד עם האתגרים אשר יעמדו בפניהם בפעילות העתידית באקדמיה או בתעשיית ההיי-טק.

הפקולטה למדעי המחשב

מדעי המחשב בטכניון

הפקולטה למדעי המחשב ע"ש הנרי ומרילין טאוב  בטכניון, היא הפקולטה הוותיקה בישראל ומהגדולות והטובות בעולם, עם למעלה מ-50 חברי סגל, חוקרים בעלי מוניטין בינלאומי בתחומים שונים של מדעי המחשב, מעל 1800 סטודנטים לתואר ראשון במסלולים השונים של הפקולטה, ומעל 300 משתלמים לתואר שני ושלישי. גודל הפקולטה ומגוון המסלולים מאפשרים לפקולטה לספק השכלה נרחבת ואפשרויות רבות לסטודנטים לבחור ולהתמקד בתחומים המעניינים אותם. על-פי דו"ח של ועדות הערכה בינלאומיות בשנים 2000, 2008 ו-2018, הפקולטה למדעי המחשב בטכניון היא פקולטה מובילה בקנה מידה עולמי במדעי המחשב, בעקביות מזה 25 שנה. על-פי דו"ח ועדת הערכה של המועצה להשכלה גבוהה, תוכנית הלימודים הנה ברמה הגבוהה ביותר.

מטרת המסלול למדעי המחשב היא לחנך מדענים ומהנדסים מעולים, להעניק להם ידע בסיסי רב ומעמיק וכושר הנדסי לפתח יישומים ניהוליים וטכנולוגיים, כך שיוכלו להנהיג את התעשיות עתירות המדע בהווה ובעתיד. לשם כך הפקולטה מקבלת את המצטיינים שבין המועמדים ללימודים, מקפידה על רמת לימודים גבוהה, ומקנה לסטודנטים ידע רחב ומעמיק שיאפשר להם לפעול שנים רבות בתחומי המחשב המתפתחים.

הפקולטה שוכנת במרכז הקמפוס בבניין חדיש ומשוכלל, הכולל רשת תקשורת אלחוטית לנוחות הסטודנטים, כיתות ואולמות הרצאה המצוידים במערכות מולטימדיה מהמתקדמות ביותר, ספרייה חדישה המשמשת כמרכז לימוד מודרני, מעבדות מתקדמות להוראה ולמחקר, מגוון של מרחבי לימוד, מרכז רב-תכליתי רחב היקף המאפשר סביבת לימודים מודרנית, ובית קפה. הפקולטה משקיעה רבות ברווחת הסטודנטים ובציוד המחשוב בו הם משתמשים, ורק לאחרונה קיבלה תרומת ענק לצורך שמירה על רמת ציוד המחשוב המשמש את הסטודנטים.

המרפסת של הפקולטה למדמח

סטודנטיות בפקולטה

הפקולטה למדעי המחשב רואה חשיבות עליונה בהרחבת נוכחות והשפעה של נשים בהיי-טק. בין השאר, שלחה הפקולטה בשנים האחרונות סטודנטיות לכנסים בינלאומיים בחו"ל. כמו כן, מדי שנה נבחרות סטודנטיות מהפקולטה (לתארים ראשון, שני ושלישי) כפיינליסטיות וכזוכות במלגת אניטה בורג של Google  העולמית לעידוד סטודנטיות מצטיינות. במשך השנה מתקיימות בפקולטה פעילויות ייעודיות לנשים במדעי המחשב.

תחומי עיסוק ואפשרויות תעסוקה

לימוד מדעי המחשב פותח בפני הבוגרים מגוון אפשרויות תעסוקה: השתלבות כמהנדסים בתעשיית ההיי-טק, ניהול פרויקטים, יזמות, שיווק, הדרכה והוראה, מחקר הן במדעי המחשב והן בתחומים מדעיים, הנדסיים ומנהליים רבים. בירידי התעסוקה בטכניון עומד הביקוש לבוגרי הפקולטה במקום הראשון.

תעשיית ההיי-טק הסובבת את הטכניון מקיימת באופן קבוע "ימי זרקור" בבניין הפקולטה, בהם החברות המובילות בתעשייה הישראלית והעולמית מחפשות עובדים, החל מסטודנטים בשנתם השנייה ללימודים וכלה בבוגרי הפקולטה.

אוניברסיטאות מובילות בעולם מתייחסות לבוגרי הפקולטה בעדיפות גבוהה לקבלה ללימודי תואר שני ושלישי, ובוגרי הפקולטה משמשים כחברי סגל באוניברסיטאות בארץ ובאוניברסיטאות מובילות בעולם.

בוגרי הפקולטה פרושים בתעשיית ההיי-טק הישראלית והעולמית, כולל בדרגות בכירות ביותר בחברות ענק בינלאומיות, והמצאותיהם של בוגרי הפקולטה משרתות כל משתמש מחשב בעולם באופן יומיומי.

הביקוש בשוק התעסוקה לבוגרי מדעי המחשב

הפקולטה למדעי המחשב

מסלולי הלימודים

מדעי המחשב הוא תחום רחב, ולכן הפקולטה מציעה מספר רב של מסלולי לימוד ומגמות ייחודיות.

מסלולי לימודים כלליים במדעי המחשב

קיימים שני מסלולי לימודים כלליים: מסלול תלת-שנתי לתואר "בוגר למדעים במדעי המחשב (BSc)" ומסלול ארבע-שנתי לתואר "בוגר למדעים במדעי המחשב (BSc)".  מסלולים אלה מיועדים לסטודנטים המעוניינים במגוון התחומים של מדעי המחשב: לימודי תוכנה וחומרה, תכנון מחשבים ויישומיהם, בינה מלאכותית, תיאוריה של מדעי המחשב ועוד.

במסגרת המסלול התלת-שנתי ניתן לבחור גם במגמה ללמידה וניתוח מידע.

במסגרת המסלול הארבע-שנתי ניתן לבחור גם במגמת סייבר ואבטחת מערכות ממוחשבות ובמגמה למדעי המחשב עם התמקדות בביואינפורמטיקה.

הנדסת תוכנה 

מסלול ארבע-שנתי לתואר "מוסמך למדעים בהנדסת תוכנה (BSc)". מטרת המסלול להנדסת תוכנה היא להכשיר מהנדסים ששטח התמחותם הוא מערכות תוכנה גדולות. המסלול מכשיר מהנדסים במגוון של אופני תכנות ובטיפול שיטתי בפעולות הניתוח, התכן, היישום, הבדיקה, האימות, התחזוקה, ההערכה וההסבה של תוכנה. המסלול מעניק לבוגריו רקע רחב במדעי המחשב היישומיים והתנסות מעמיקה ביצירת תוכנה ושימוש בכלים מתקדמים להנדסת תוכנה.

הנדסת מחשבים

מסלול ארבע-שנתי לתואר "מוסמך למדעים בהנדסת מחשבים (BSc)" המקנה תואר מהנדס. המסלול מנוהל בשיתוף עם הפקולטה להנדסת חשמל. המסלול מעניק לסטודנטים רקע רחב הן בחומרה והן בתוכנה ומכשיר אותם כמהנדסים ששטח התמחותם הוא תכנון, בנייה ותכנון של מחשבים ומערכות אלקטרוניות מבוססות מחשב.

מגמות הלימוד

למידה וניתוח מידע 

במסגרת המסלול התלת-שנתי ניתן לבחור גם במגמה ללמידה וניתוח מידע. מטרת מגמה זו היא להכשיר מהנדסים ששטח התמחותם הוא באיסוף, עיבוד וניתוח מידע ואותות, וחקר שיטות ואלגוריתמים בתחומים אלו. המגמה מתמקדת בעקרונות של טיפול במידע והפקת תכנים ממנו על ידי כלים בעיבוד אותות, הסקה סטטיסטית ולמידה חישובית. המגמה מעניקה לבוגרים רקע רחב במדעי המחשב, ומוסיפה על כך העשרה מתמטית, וקורסים המתמחים במידע - איסופו, עיבודו, למידה ממנו ועוד. מסיימי המגמה יקבלו תואר בוגר למדעים במדעי המחשב (BSc). המגמה תירשם באישור אשר יצורף לתעודת הגמר ולגיליון הציונים.

סטודנטים במסלול הכללי הארבע-שנתי ובמסלול להנדסת תוכנה יהיו גם הם זכאים לקבל את האישור, בנוסף על התואר הארבע-שנתי, בתנאי שיעמדו בדרישות ובמכסת הנקודות להשלמת התואר במסלול הרגיל אליו הם רשומים, ובנוסף ישלימו את הדרישות הייחודיות (חובה וליבה) למגמה ללמידה וניתוח מידע.

 סייבר ואבטחת מערכות ממוחשבות

במסגרת המסלול הארבע-שנתי ניתן גם לבחור במגמת סייבר ואבטחת מערכות ממוחשבות. מטרת תוכנית זו היא להכשיר בוגרים ששטח התמחותם הוא באבטחת סייבר. המגמה מעניקה לבוגריה רקע רחב במדעי המחשב תוך העמקה בתיאוריה ובמעשה של אבטחת העולם הדיגיטלי.

מסיימי המגמה יקבלו תואר מוסמך למדעים במדעי המחשב (BSc). המגמה תירשם באישור אשר יצורף לתעודת הגמר ולגיליון הציונים.

מדעי המחשב עם התמקדות בביואינפורמטיקה

במסגרת המסלול הארבע-שנתי ניתן גם לבחור במגמה למדעי המחשב עם התמקדות בביואינפורמטיקה. האחריות האקדמית ללימודים בתוכנית זו משותפת לפקולטה למדעי המחשב ולפקולטה לביולוגיה.
מטרת המגמה היא להכשיר בוגרים שיוכלו להשתלב ולהוביל תעשיות ביואינפורמטיקה, וכן בוגרים שיוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים המשלבים הבנה במדעי החיים ובמדעי המחשב. תוכנית הלימודים מקנה ידע נרחב במגוון התחומים של מדעי המחשב וכן ידע בסיסי בביולוגיה מולקולרית ותאית, בהתמקדות בביולוגיה חישובית וכלי תוכנה ומערכות ביואינפורמטיקה.

מסיימי המגמה יקבלו תואר מוסמך למדעים במדעי המחשב (BSc). המגמה תירשם באישור אשר יצורף לתעודת הגמר ולגיליון הציונים.

מגמת התמחות משנית

חישוב קוונטי

הפקולטה למדעי המחשב מציעה גם תוכנית העשרה מדעית לתחום המחשבים הקוונטים והאינפורמציה הקוונטית. ניתן להוסיף את ההתמחות המשנית לכל תוכניות הלימוד בפקולטה, כולל המסלולים המשותפים. לסטודנטים שמסיימים את ההתמחות תוענק תעודה המאשרת כי השלימו בהצלחה את המגמה המשנית.

תוכניות לימודים משותפות

הפקולטה מציעה גם שלושה מסלולי לימודים בשיתוף עם פקולטות אחרות.

  1. מדעי המחשב ומתמטיקה - מסלול משותף לפקולטות למדעי המחשב ולמתמטיקה המיועד לסטודנטים בעלי סכם גבוה במיוחד. מסלול קבלה ישיר שיש להירשם אליו בנפרד.
  2. מדעי המחשב ופיזיקה - מסלול משותף לפקולטות  למדעי המחשב ולפיזיקה המיועד לסטודנטים בעלי סכם גבוה במיוחד. מסלול קבלה ישיר שיש להירשם אליו בנפרד.
  3. רפואה ומדעי המחשב (תואר כפול) - מסלול לימודים משותף לפקולטה לרפואה ולפקולטה למדעי המחשב המיועד לסטודנטים מצטיינים בעלי סכם גבוה במיוחד. התוכנית מקנה תואר כפול: בוגר למדעים במדעי הרפואה (BSc) ובוגר למדעים במדעי המחשב (BSc). מטרת המסלול היא להכשיר בוגרים בעלי ידע מעמיק הן במדעי המחשב והן ברפואה, שיוכלו להשתלב ולהוביל בכל אחד מהתחומים בנפרד ובשטחי המחקר, הפיתוח והתעשייה הדורשים ידע בשניהם. משך הלימודים לתואר הכפול הוא חמש שנים. לאחר עמידה בכל מקצועות התוכנית לתואר כפול, יתאפשר המעבר לחטיבה הקלינית (לפי תקנון רפואה) למשך 3 שנים נוספות ושנת סטאז', לקראת תואר MD. התוכנית מיועדת לסטודנטים שהתקבלו ללימודי רפואה ומעוניינים ללמוד בנוסף תואר במדעי המחשב. סיום אחד התארים בלבד יחייב השלמה מלאה של דרישות אותו התואר.

קיימות בטכניון תוכניות נוספות המעניקות ידע חלקי במדעי המחשב ובתוכנה אשר ניתנות על ידי פקולטות אחרות ללא השתתפות הפקולטה למדעי המחשב. האחריות על מסלולים אלה היא בלעדית של אותן פקולטות.

תוכניות ומלגות למצטיינים 

תוכנית מצוינות - "לפידים"

תוכנית מצוינות, בתמיכה ומעורבות של חברות מובילות בתעשייה, המיועדת להכשיר בוגרים מצטיינים במדעי המחשב, בעלי מנהיגות וכישורים יוצאי דופן בתחום היזמות ו\או הניהול, אשר עתידים להשתלב בתעשייה בתפקידים מובילים. על המשתתפים בתוכנית לעמוד בכל דרישות הלימודים באחד ממסלולי הלימודים (כולל תוכניות משולבות), ללמוד קורסים אחדים בתחום היזמות והניהול, וכן להשתתף בפעילויות  בחסות חברות היי-טק מובילות. משתתפי התוכנית זכאים לתנאים מיוחדים, ובפרט ליווי של חבר סגל, פטור משכר לימוד ומלגת מחיה. לרשות הסטודנטים בתוכנית חלל לימודים ייעודי חדיש.

תוכנית מצוינות - "מנהיגות אקדמית"

הפקולטה למדעי המחשב החלה בהפעלת תוכנית מצוינות פקולטית חדשה, ״מנהיגות אקדמית.״  התוכנית מטפחת סטודנטים בעלי פוטנציאל לקריירה אקדמית כחברי סגל עתידיים באוניברסיטאות. המיון שם דגש על התכונות החשובות להצלחה כחבר סגל: מצוינות בלימודים, תשוקה למדע ולמחקר, ויכולת להניע צוות מחקרעל המשתתפים בתוכנית לעמוד בכל דרישות הלימודים באחד ממסלולי הלימודים (כולל תוכניות משולבות), ובנוסף להשלים דרישות ייעודיות לתוכנית וקורסים בהתאם למיקוד המחקרי שלהם, וכן להשתתף בפעילויות מיוחדות של התוכנית. משתתפי התוכנית זכאים לתנאים מיוחדים, ובפרט ליווי של חבר סגל, פטור משכר לימוד ומלגת מחיה.

תוכנית מצוינות להנדסת תוכנה מוגברת ותוכנית פסגות - תוכנה לעתודאים מצטיינים

תוכנית מצוינות בהנדסת תוכנה שמטרתה העיקרית להכשיר את מובילי המחקר והפיתוח העתידיים בתעשייה עתירת הטכנולוגיה ובמערכת הביטחון. המשתתפים בתוכנית מסיימים את כל דרישות הלימודים לתואר ראשון (מוסמך) בהנדסת תוכנה ורוב הקורסים הנדרשים לתואר שני (מגיסטר) במהלך ארבע שנות הלימוד.

סמב"ה - סטודנטים מצטיינים במדעי המחשב

במסגרת עידוד המצוינות, הפקולטה מעניקה מלגות חד פעמיות לסטודנטים מצטיינים בלימודי הסמכה. התוכנית מיועדת לכלל הסטודנטים הרשומים בפקולטה, בכל המסלולים, כולל המסלולים המשותפים עם פקולטות אחרות. השתייכות לתוכנית בהתאם לקריטריונים המתעדכנים מעת לעת.

מהלך הלימודים

הנרשמים למסלול למדעי המחשב יכולים לבחור במהלך הלימודים בין תוכניות הלימודים הבאות: מדעי המחשב תלת-שנתי | מדעי המחשב ארבע-שנתי | הנדסת תוכנה | הנדסת מחשביםהמגמה ללמידה וניתוח מידע | מגמת סייבר ואבטחת מערכות ממוחשבות | המגמה למדעי המחשב עם התמקדות בביואינפורמטיקה
(ראו גם את תוכניות הלימודים המשותפות המפורטות מעלה).

תוכניות הלימודים כוללות מגוון רחב של נושאים

תורת החישוביות | אלגוריתמים וסיבוכיותם | צפינה וקריפטוגרפיה | למידה חישובית | בינה מלאכותית | עיבוד שפות טבעיות | ראייה ממחושבת | עיבוד תמונות | גרפיקה ממוחשבת | גיאומטריה חישובית | רובוטיקה ואוטומציה | הנדסת תוכנה | קומפילציה | אימות פורמלי של מערכות תוכנה וחומרה | שפות תכנות | עיבוד נתונים ומערכות הפעלה | ארכיטקטורה של מחשבים | רשתות מחשבים ואינטרנט | אלגוריתמים מקבילים ומבוזרים | לוגיקה במדעי המחשב | רשתות עצביות | ביולוגיה חישובית | חישוב וקריפטוגרפיה קוונטיים | מסדי נתונים | תכנות מקבילי ומבוזר | רשתות מיון ניתוב | תכנון גיאומטרי | מתמטיקה שימושית | אלגוריתמים נומריים | אופטימיזציה והתמחויות יישומיות-הנדסיות ומדעיות.

תוכניות הלימודים בנויות משלושה רבדים:

הרובד הראשון הנלמד בשלושת הסמסטרים הראשונים, מקנה ידע בסיסי במקצועות היסודמתמטיקה, פיסיקה, יסודות התכנות ועוד.

הרובד השני כולל מקצועות חובה של הפקולטהבמסלול ההנדסי המשותף מקצועות החובה כוללים גם קורסים מתוך תוכניות הלימודים של הנדסת חשמל.
במגמה למדעי המחשב עם התמקדות בביואינפורמטיקה מקצועות החובה כוללים גם קורסים מהפקולטה לביולוגיה.
בתוכנית המשולבת במתמטיקה ומדעי המחשב נכללים קורסים מתקדמים במתמטיקה.
בתוכנית המשולבת  בפיזיקה ומדעי המחשב נכללים קורסים מתקדמים בפיזיקה.
ברובד זה מקבלים הסטודנטים ידע בסיסי בכל אחד מתחומי ההתמחות של הפקולטה, ובדרך זאת מבטיחה הפקולטה שלכל בוגריה יהיה רקע רחב ולא מוגבל לתחום התמחות צר.

ברובד השלישי של תוכניות הלימודים נמצאים מקצועות הבחירה הפקולטית, אשר בהם מתמחים הסטודנטים בצורה מעמיקה יותר בנושאים המעניינים אותם. כמו כן, הסטודנטים מבצעים במסגרת לימודיהם פרויקטים בחלק מהמעבדות, ועל ידי כך רוכשים ניסיון מעשי בשטחם.

הבניין של הפקולטה למדעי המחשב

הפקולטה לטובת הסטודנטים

בפקולטה למדעי המחשב לא רואים רק מחשבים, אלא קודם כל - בני אדם. זה מתבטא בשיתוף פעולה עם נציגי אגודת הסטודנטים, יוזמים פעילויות חברתיות, שולחים סטודנטיות לכנס בינלאומי בארה"ב, ומטיסים סטודנטים לתחרות תכנות בינלאומית באירופה. ידוע במיוחד יום סגל-סטודנטים השנתי, בו הסגל והסטודנטים משתפים פעולה באירוע חברתי גדול הנערך בבניין הפקולטה, ובין השאר סגל הפקולטה מחלק קרחונים ובירה לסטודנטים, משתתף איתם בפעילויות נגינה, משחקים ועוד.

מרכז רב תכליתי

מחוויותיהם של הבוגרים

נופר, סטודנטית בשלבי סיום הדוקטורט, בפקולטה למדעי המחשב, ובוגרת תואר ראשון במסלול מדעי המחשב כללי.בוגרת פקולטה למדעי המחשב
תמיד התעניינתי בהרבה תחומים, והבחירה מה ללמוד לא הייתה פשוטה. ניסיתי לחשוב על תחומים שנשמעים לי מעניינים, והתחלתי להשוות אותם אחד לשני ולנסות לדמיין במה אהנה יותר לעסוק. החלטתי שאני רוצה ללמוד משהו שייתן לי מקצוע שבו אני יכולה ליצור מעצמי. בחרתי במדעי המחשב כי זה נראה לי תחום מעניין ורחב, בתוכו אוכל בעתיד למצוא עיסוק שיעניין אותי. למען האמת, היום אני נהנית לעשות מחקר תאורטי במדעי המחשב, למרות שלא חשבתי על זה כאפשרות כשהתחלתי ללמוד. למעשה, לא לגמרי הבנתי מה זה ״מדעי המחשב״ חוץ מתכנות. מתעסקים כאן בפתרון בעיות, והמחשב הוא רק כלי. ״הנדסת חישובים״ הוא אולי שם שמתאר טוב יותר את מה שאני רואה כאן. הבחירה בטכניון הייתה טבעית בשבילי, מכיוון שגדלתי בצפון, הכרתי את הטכניון, וידעתי שהרמה פה גבוהה.


הסמסטר הראשון היה קשה, וההנאה שלי גברה עם הזמן במהלך הלימודים. לאורך הסמסטרים, סיגלתי לעצמי דפוסי עבודה מוצלחים ורגועים יותר, ויצרתי לי סביבה חברתית שמתאימה לי. ניצלתי את הסכם חילופי הסטודנטים של הטכניון עם אוניברסיטת טורונטו כדי לבלות סמסטר חווייתי בחו״ל. שם ניסיתי אימפרוב (אלתור תיאטרון) בפעם הראשונה. כשחזרתי לארץ, הקמנו כאן את ״אימפרוב טכניון״, ושם מצאתי מקום חברתי מצחיק ומשחרר שמלווה אותי עד היום.

בתוכנית המצוינים הפקולטית ״לפידים״ הכרתי אנשים שאני אוהבת. בזכותם נרשמתי לקורס תכנות תחרותי, בו פותרים בצוות בעיות בשימוש בשיטות תאורטיות שנלמדו בקורסי ליבה של הפקולטה. זה היה הקורס הכי כיפי שלקחתי בתואר, אפילו בלי העובדה שבסיומו נסעתי עם הצוות שלי לפורטוגל לייצג את הטכניון בתחרות בינלאומית.

בסוף התואר הראשון היה לי טוב פה גם אישית וגם מקצועית, ולכן בחרתי להישאר לתואר שני ולאחריו גם לדוקטורט.
טיפ שלי: תנו לעצמכם זמן קבוע לפעילויות שאתם אוהבים. גם ככה אי אפשר לעבוד כל הזמן (לא בצורה יעילה לפחות). זה גם יגרום לכם לעבוד טוב יותר בזמן שמיועד ללימודים, וגם תרוויחו זמן איכות.

פנו אלינו

אורטל אמסלם, יעל סער ומרים שירה ויס |  077-8874344/4316/2206 |  ugoffice@cs.technion.ac.il | cs.technion.ac.il

חזרה לרשימת מסלולי הרשמה

תוכנית הלימודים לשנה"ל תשפ"ב