דברי יו"ר אגודת הסטודנטים - לבי מנש

מועמדות יקרות ומועמדים יקרים, ברוכים הבאים!

בקרוב חלקכם תשנו סטטוס ותהפכו לסטודנטיות ולסטודנטים!

פרופ׳ חוסאם חאיק

אתם עומדים בפתחה של תקופה חדשה ומשמעותית בחייכם ואנו נרגשים פה איתכם. חשוב לנו שתדעו - אתם לא לבד. בנינו כאן יחד, דורות של סטודנטים, רשת תמיכה רחבה, שתשרת אתכם במהלך הלימודים בטכניון.

מילה חדשה שכדאי שתכירו כבר היום היא אס"ט - אגודת הסטודנטים בטכניון. מהרגע הראשון, אנחנו פה ללוות אתכם, בימי הכוון, ביריד פתיחת שנה, בחלוקת המתנות, בפגישות עם הוועדים ועוד.

המטרה שלנו היא אתם. חרטנו על דגלנו לייצג אתכם מול הטכניון ולהבטיח את זכויותיכם כסטודנטים במהלך שנות התואר. אנו מספקים מעטפת הכוללת בראש ובראשונה, ייצוג אקדמי לכולכם, מספקים תמיכה בלימודים בדמות קורסי עזר, חונכויות, סדנאות ועוד. גם בענייני הקמפוס אנו דואגים לכם - באמצעות מרחבי למידה, הפעלת מערך הסעות, מכונות מזון ושתייה אוטומטיות, מענה בענייני מעונות, תמיכה בתקשורת מול גורמים ממשלתיים ועוד.

אבל אל תדאגו, זה לא הכל - אנו דואגים שתהנו פה. אני בטוחה ששמעתם שבטכניון המסיבות הכי שוות בצפון, פסטיבל הסטודנט עם אמנים בינלאומיים, ערבי סטדנאפ, לימודי סלסה, נבחרות ספורט, פרויקטים של התנדבות, ירידי תעסוקה, קיימות ומה לא.

הצלחתכם חשובה לנו, ולא פחות מכך ההנאה והחוויה שלכם בקמפוס. אגודת הסטודנטים בטכניון – אס"ט – עומדת פה לרשותכם ואתם מוזמנים בכל עת להגיע ולשוחח איתנו. משרדי האגודה נמצאים בקומת הכניסה של בית הסטודנט. תוכלו גם ליצור קשר ולהתעדכן דרך אתר האגודה, עמוד הפייסבוק, האינסטגרם, ערוץ הטלגרם ובמייל.

בנימה אישית, בפניכם תקופה מאתגרת וייחודית שלא דומה לחוויות קודמות. נצלו אותה ללמידה אקדמית-מקצועית וגם ללמידה אישית על עצמכם. זכרו להשקיע את הזמן בדברים שמעניינים אתכם ודעו לשלב ביום-יום את מה שעושה לכם טוב.

לימודים אקדמיים הם זכות גדולה ולא מובנת מאליה. במהלך התואר אתם תחוו עליות ומורדות, וחשוב שתזכרו במיוחד ברגעים הקשים מדוע אתם כאן - מה הסיבה שהתחלתם את הלימודים. אנו בטוחים שלכל אחד מכם יש אחת כזו לפחות. קחו את האתגרים, תלמדו מהם ואל תתנו להם להכניע אתכם.

אנחנו מאחוריכם תמיד.

 

בברכה,

יושבת ראש אגודת הסטודנטים בטכניון,

לבי מנש